Activiteitenkalender vanaf 23 september 2018

  • Donderdagavond 27 september is er een Thema-avond hier in onze kerk. Die avond wordt hoofdstuk 6 van de nieuwe Catechismus behandeld. Het onderwerp is “De kerk van Jezus Christus”. Aanvang: 20.00 uur. Adres: Ben Goerionstraat 2, 3066 VV Rotterdam.
  • Dinsdag 2 oktober is de buurtcontactochtend in onze kerk in Rotterdam. Deze begint om 10.00 uur. Adres: Ben Goerionstraat 2, 3066 VV Rotterdam.
  • Donderdagavond 4 oktober is er een kerkdienst voor alle diakenen en priesters uit de gemeente Rotterdam. Deze wordt gehouden in de Nieuw-Apostolische Kerk in Nieuwegein. Deze dienst wordt geleid door Apostel Klene. Adres: Buizerdlaan 1, 3435 SB Nieuwegein. Aanvang: 20.00 uur.
  • Donderdag 4 oktober is er seniorencafé in Rotterdam. Dit begint om 14.00 uur. Adres: Ben Goerionstraat 2, 3066 VV Rotterdam.
  • Zondag 7 oktober is het dankdag voor het gewas. U wordt allen uitgenodigd om langhoudbare producten mee te nemen. Deze zullen na de kerkdienst beschikbaar worden gesteld aan de Voedselbank in Capelle aan den IJssel. http://www.voedselbankcapelle.nl/
  • Zondag 14 oktober is er een kerkdienst voor alle Nieuw Apostolische gemeenten in Zuid-Holland. Deze wordt gehouden in de Nieuw Apostolische Kerk in Hilversum. Die zondag is er geen kerkdienst hier in Rotterdam. Aanvang: 10.00 uur. Adres: Johannes Geradtsweg 115, 1222 PP Hilversum.
  • Zondagmiddag 14 oktober is er om 15.00 uur een kerkdienst voor alle ambtsbroeders uit Nederland in Hilversum. Partners van ambtsbroeders en gepensioneerde ambtsbroeders met partners uitgenodigd, alsook weduwen, zijn van harte uitgenodigd. Adres: Johannes Geradtsweg 115, 1222 PP Hilversum.